Międzynarodowy dzień mistrza gry

✍️ „Międzynarodowy Dzień Mistrza Gry”

🏆 Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mistrza Gry. Jak wiesz tematyka gier jest nam bardzo bliska!

📲 W aplikacji poprzez elementy grywalizacji angażujemy uczestników naszych projektów w zmianę swoich zachowań na takie, które pozwolą im osiągać cele oraz zyski.

🎮 Grywalizacja łączy w sobie mechanizmy znane z gier takie jak: rankingi, punkty, nagrody, odznaki, levele, wyzwania, misje specjalne oraz elementy fabularne, aby zmodyfikować zachowania jej uczestników w realnym środowisku. To tak jakbyś stał/a się jednym z bohaterów swojego ulubionego filmu, czy książki i od teraz wykonywał/a swoje codzienne zadania z pasją i pełnym zaangażowaniem.

🎯 Podczas projektów wyłoniliśmy już wielu „Mistrzów Gry”, którzy wyróżniali się zaangażowaniem, efektywnością w podejmowanych wyzwaniach, ale również pracą zespołową. Nasze gry poruszały kwestie m.in. zwiększenia sprzedaży, zmniejszenia rotacji, zwiększenia zaangażowania pracowników, zwiększania przywiązania do marki, a także wyrobienia nawyków w zakresie zachowań prozdrowotnych i proekologicznych.

💼 Uczestnikami naszych projektów mogą zostać zarówno Twoi pracownicy jak i Twoi Klienci!

👉 Jeśli chcesz zostać „Mistrzem Gry” razem z nami napisz do nas na: info@grywit.pl lub zadzwoń pod numer: +48 731 218 118.

#MistrzaGry#GRYWIT#Grywalizacja#Zyski#Projekty Pokaż mniej

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej