FAQ

poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda proces tworzenia?

February 2, 2014
February 2, 2014

Pierwsze spotkanie

Poznajemy Twoją wizję, dokładnie badamy potrzeby i dostajemy od Ciebie wstępny brief, nasze neuroprzekaźniki się aktywują, a wyobraźnia szaleje.

March 11, 2014
March 11, 2014

Oferta i wycena

Pracujemy nad Twoją ofertą oraz wyceną. Wysyłamy Ci naszą propozycję i czekamy na Twoją decyzję 😊

November 15, 2014
November 15, 2014

Zaczynamy!

Czas na warsztaty koncepcyjne, na których wspólnie dopracowujemy finalny koncept. Po warsztatach wysyłamy finalną wizualizację aplikacji wraz z opisem funkcjonalności i czekamy na zielone światło dla developerów.

February 2, 2014
February 2, 2014

Praca nad projektem

Uff.. teraz najważniejsze, Twoja aplikacja jest w naszych rękach – prototypujemy, dodajemy moduły, funkcje, testujemy i kodujemy Twoją  aplikację.

February 2, 2014
Kopia Wizualizacje (4)
February 2, 2014

Gotowe!

Twoja wymarzona aplikacja jest gotowa do wdrożenia w organizacji!

February 2, 2014
February 2, 2014

Wspieramy i dbamy o poprawne funkcjonowanie

Aplikacja została umieszczona na serwerze i jest gotowa do pracy, o jej optymalizację, licencję i aktualizacje nie musisz się martwić, wszystko mamy pod kontrolą 😊

Tak, w naszej ofercie posiadamy zarówno wcześniej stworzone projekty, jak i rozwiązania szyte na miarę dopasowane do potrzeb organizacji. 

Czas stworzenia aplikacji jest zależny od skomplikowania projektu, konceptu oraz czy opiera się o jedno z nasze wcześniejsze rozwiązania czy też budujemy aplikację od nowa. Czas tworzenia może wynosić od 1 tygodnia do maksymalnie 2-3 miesięcy.

Wszystko zależy od danego projektu 🙂 Jednak w większości przypadków już nawet po około 3 tygodniach powinniśmy widzieć rezultaty.

Tak, istnieje taka możliwość, jednak zanim przekażemy dostęp organizujemy szkolenie dla administratorów. 

Tak, jedna aplikacja może być otwierana na kilku telefonach dla tego samego użytkownika.

Tak. Zarówno infografika, plakat jak i spresonalizowane tło może być dodatkowo wykupione przy krótszych, niż wskazane w promocjach, projektach.

wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej