Gdańsk sprawia, że jesteśmy na fali ciągłego doskonalenia

pozytywnie patrzymy w przyszłość

Poznaj świat Grywit

Grywit od lat prężnie rozwija się na polskim rynku oferując usługi w zakresie budowania strategii, tworzenia aplikacji i platform web zwiększających zaangażowanie oraz osiąganie celów przy pomocy nowej technologii. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe programy szkoleniowo – rozwojowe, lojalnościowe oraz sprzedażowe. Technologia używana przez Grywit posiada opinię innowacyjności na skalę międzynarodową.

Historia marki 

Założycielką i pomysłodawczynią GrywIT jest Anna Jankowiak. Wieloletnie doświadczenie w pracy w General Electric na stanowisku dyrektora zarządzającego w Pionie Informatyki, a także rola managera pozwoliła jej poznać potrzeby oraz oczekiwania Zarządu w zakresie produktywności, a także wyników osiąganych przez pracowników. Tradycyjne metody motywacji nie przynosiły rezultatów, dlatego w 2010 roku postanowiła wprowadzić w życie nowoczesny program, który w dużym stopniu przyczynił się do zwiększenia zaangażowania, efektywności i integracji pracowników, a przez to również do szeregu oszczędności oraz wzrostu wyników w firmie.

GrywIT już teraz może poszczycić się wieloma nagrodami i nominacjami. Jesteśmy uznawani za ekspertów w dziedzinie grywalizacji i częstymi prelegentami na ogólnopolskich czy międzynarodowych konferencjach..

Posiadamy opinię o innowacyjności technologii na skalę międzynarodową

„Wdrażanie technologii Grywit jest innowacyjne na skalę międzynarodową, która powinna zostać wprowadzona jak najszybciej na rynek, aby rewolucjonizować dzisiejsze usługi (…) w celu wywołania innowacji, wydajności lub zaangażowania”.
Politechnika Gdańska, 2019r.

Patrzymy w przyszłość i nieustannie szukamy innowacji

Cały czas się rozwijamy i szukamy nowych rozwiązań. W niedalekiej przyszłości planujemy tak rozwinąć naszą technologię, aby opierała się o sztuczną inteligencję, która będzie analizować zachowania użytkownika i adaptować się do jego potrzeb.

Złote Skrzydła HR Innovations 2019

Gamification Specialist of the Year 2019

Zwycięzca Innovation 2018, Agencja Rozwoju Przemysłu

Nasze realizacje

Chcesz zwiększyć zaangażowanie i produktywność pracowników w swojej firmie, a jednocześnie podnieść zyskowność prowadzonego biznesu? Dzięki naszym usługom zaobserwujesz nie tylko szybki wzrost sprzedaży. Używając nowoczesnych aplikacji do grywalizacji osiągniesz postawione sobie cele i zbudujesz nowe nawyki. Nasze programy z wykorzystaniem grywalizacji zwiększają motywację sprawdzą się w każdej branży – zapraszamy do współpracy!

Program lojalnościowy

Firma NAOS

 Celem było zwiększenie sprzedaży oraz zwiększenie lojalności i umocnienie pozycji marki wśród producentów kosmetyków. W programie ujętych było około 1000 osób.

Aplikacje eventowe
PMU Gold Conference

Cater pilarAT

TRENferencja

Celem grywalizacji podczas wydarzeń było między innymi zwiększenie zaangażowania w wydarzenie, a także zmotywowanie uczestników do networkingu, robienia zdjęć z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami, ale także zapisywania złotych myśli z prelekcji. W programach łącznie wzięło udział około 400 osób.

Nasz zespół

Zawsze pozytywni nastawieni i pełni nieszablonowych pomysłów 🙂 Wszyscy bardzo lubimy psy, dlatego możesz je znaleźć na naszej stronie.

Anna Jankowiak

owner and founder

Supermoce: nawiązywanie relacji, empatia, wizjonerskie spojrzenie, otwartość, zaraźliwa energia i motywacja charyzma.

Pasjonatka grywalizacji i angażowania pracowników. Założycielka i właścicielka firmy Grywit oraz propagatorka korzystania z nowych technologii. Jest jedną z najlepszych ekspertek na rynku, specjalizującą się w długofalowym angażowaniu pracowników i klientów poprzez grywalizację. Jest również częstym prelegentem nie tylko na ogólnopolskich konferencjach, ale również na największych konferencjach branżowych w Europie

Paulina Kinicka

it project manager

Supermoce: ciekawość świata, szczegółowość, pracowitość na poziomie high, empatia, upartość w dążeniu do celu, zmysł estetyczny, kreatywność, pozytywne nastawienie.

Paula jest osobą niezwykle ciekawą świata, nigdy się nie zatrzymuję i szuka inspiracji w ludziach oraz otoczeniu, zawsze dąży do doskonałości w tym co robi. Gdyby miała możliwość, poleciałaby na misję załogową na Marsa. Podstawą dobrych relacji dla Pauli jest szczera rozmowa i otwartość. Uwielbia podróże, bouldering, żeglarstwo, jazdę na rowerze i wegańskie jedzenie. 

Piotr Raczyński

product manager

Supermoce: wewnętrzny spokój, rzetelność, wytrzymałość, zaangażowanie, pozytywne nastawienie, rozwaga, multitasking, kreatywność.

Piotr, zawsze opanowany i gotowy do rozmów z klientami. Doskonały detektyw, który lubi zagadki i nowe wyzwania. W czasie wolnym lubi pograć w siatkę plażową, napić się dobrego wina i śledzi na bieżąco rozgrywki piłki nożnej.

 

Piotr Duszyński

application specialist

Supermoce: analityczny umysł, proaktywność, rozwiązywanie problemów nierozwiązywalnych, pozytywne nastawienie i szybkość połączona z precyzją. 

Dokładne planowanie, krótka analiza i perfekcyjne wykonanie. Piotr nie lubi nie dbałości i zawsze dba o najmniejszy szczegół. Piotr pasjonuje się programowaniem stron, trenuje koszykówkę.

Joanna Grużewska

gamification specialist

Supermoce: pomysłowość, zawziętość, wielozadaniowość.

Joanna to typowy człowiek orkiestra, zrobi każdy task, który z pozoru może wydawać się nie wykonalny. Pomysłowy dobromir, który zaraża kreatywnością.

 

 

I cała reszta zespołu IT, która nie lubi się ujawniać 🙂

Zero Waste Christmas Edtion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Translate »