Zakończenie półrocznego projektu Wellbeing Challange

🤩 W tym miesiącu zakończyliśmy półroczny projekt Wellbeing Challenge dla naszego klienta TechnipFMC, który jest wiodącym dostawcą technologii dla przemysłu tradycyjnego i nowych źródeł energii dostarczając w pełni zintegrowane projekty, produktów i usług. 📣

👉 Jak napisał jeden z naszych uczestników 💭 “Rywalizacja w ramach wyzwania 🧘‍♀️ Wellbeing Challenge zachęciła mnie do wykonywania aktywności, których na co dzień nie wykonuję, przede wszystkim do aktywności fizycznej oraz zwrócenia uwagi na dietę i stan psychiczny”.

💭 Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w wypracowaniu zdrowych nawyków!

A teraz czas na twarde dane, czyli statystyki. Przez cały okres wyzwania poziom aktywności uczestników wynosił powyżej 🎉 92%. Nasi uczestnicy wzięli udział łącznie w 16 webinarach w 7 kategoriach, wykonali łącznie 🎲 20 000 wyzwań wellbeingowych oraz załączyli do aplikacji 🎯 14 000 przygotowanych przez siebie materiałów!

Mamy wielkie nadzieje, że projekt będzie stanowił jedynie początek stopniowego zwiększania poziomu wellbeingu i zdrowego trybu życia wśród pracowników TechnipFMC!

Jeśli zainteresował Cię nasz program Wellbeing Challenge i chcesz dowiedzieć się więcej – NAPISZ DO NAS na 📩 info@grywit.pl lub zadzwoń 📲 731 218 118

#wellbeingchallenge#technipfmc#firmawellbeing#Grywit#app#wellbeingapp

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej