W wielkim maratonie 🚴‍♀️⛹️, w którym bierzemy udział każdego dnia naszej pracy, w trakcie nagromadzonych obowiązków, czasem nawet drobna pochwała za wykonane zadanie wydaje się przystankiem, który zapominamy odwiedzić.

A dlaczego warto o tym pamiętać i na chwile się zatrzymać? 🚦

👉 Docenienie naszych pracowników nawet za najmniejsze czynności może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim zwiększymy zaangażowanie w firmie, którzy poczują się docenieni za swoją pracę. Będą mieli większą motywację na wykonywanie następnych działań!
🔥 Co więcej, nasi pracownicy są bardziej szczęśliwi i pozytywnie nastawieni do pracy, a to przekłada się na atmosferę w całych zespołach.

Co ciekawe najbardziej doceniani czują się najmłodsi pracownicy – aż 60 % pracowników w wieku 20–25 lat oraz pracownicy z krótkim stażem. Pamiętajmy więc o wszystkich grupach wiekowych. Postaraj się przynajmniej raz w tygodniu przekazać informację zwrotną na temat pracy swojego pracownika. Z pewnością odczuje większą motywację i satysfakcję

Jeśli zaciekawił Cię ten temat wellbeingu wśród pracowników 🤸zapraszamy do zapoznania się z naszym programem Wellbeing Challenge! Odwiedź stronę www.firmawellbeing.pl i 📩 NAPISZ DO NAS – razem zbudujemy skuteczny program wellbeing w Twojej organizacji! 🎲

⚡️Istnieje możliwość wykorzystania środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

#wellbeing#grywalizacja#gamification#ZFŚS#Grywitapp#app#wellbeingapp#hr#eb#healthcare

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej