Projekt Szkoła Zero Waste dobiegł końca!

A czym był projekt „Szkoła Zero Waste”? To trzy miesięczny program, który przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy wraz z fundacją @Veolia i Urzędem Miasta w Łodzi, dla uczniów ze Szkół Podstawowych w Widzewie! 🌎

Od grudnia uczniowie klas IV-VIII brali udział w wielu wyzwaniach mających na celu ♻️ edukację ekologiczną w zakresie podejmowania działań w duchu idei zero waste oraz wdrażania w życie nawyków proekologicznych.

📈 Kilkadziesiąt eko zadań w aplikacji, 1290 przesłanych rozwiązań, 4 szkoły podstawowe, a to dopiero początek, ponieważ jesteśmy pewni, że młodzi uczestnicy są na świetnej drodze, aby zostać prawdziwymi mistrzami ekologii! 🏆

Trzymamy kciuki za dalsze kroki w stronę podejmowania eko działań 💪 i gratulujemy zwycięzcą wytrwałości w założonych celach!

Poniżej przedstawiamy opinię jednej z naszych uczestniczek, dzięki której śmiało możemy powiedzieć, że nasz projekt okazał się sukcesem!

👉 „Projekt „Szkoła Zero West” w którym biorę udział, bardzo mnie zaciekawił i mocno wkręcił w działanie. Dzięki niemu poszerzyłam swoją wiedzę na wielu płaszczyznach, odkryłam nowe sposoby radzenia sobie z odpadami i zaraziłam tym moich bliskich. Najbardziej podobał mi się „Papierowy minimalizm” który z każdym kolejnym dniem, był dla mnie wyzwaniem, bo codziennie starałam się wymyślać nowe pomysły jak przetworzyć i nie marnować papieru. Dzięki aplikacji zyskałam dobry nawyk nauczyłam się dbać o środowisko naturalne i robić wszystko, by żyć zgodnie z ZERO WESTE!”

Jeśli zainteresowała Cię tematyka Zero Waste, zapraszamy do dołączenia do naszego program ZERO WASTE EXCELLENCE!

Dowiedz się więcej – NAPISZ DO NAS!
info@grywit.pl lub zadzwoń 731 218 118

#ZeroWasteExcellence
#zerowaste
#szkołazerowaste
#veolia
#wyzwanie
#ekologia
#eko
#grywalizacja
#teambuilding
#HR
#EB
#benefity

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej