Jedna planeta, nasza przyszłość

☘️ Dziś jest bardzo ważny dzień dla Naszej planety – Dzień Ziemi.

🌍 Nadmierna eksploatacja doprowadziła naszą planetę do krytycznej sytuacji. Drastycznie maleją jej zasoby naturalne, prowadzona jest masowa wycinka lasów, morza i oceany są coraz bardziej zanieczyszczone, a na skutek ogromnej emisji CO2 i innych gazów efekt cieplarniany zaczyna postępować kaskadowo. Niektóre zmiany są już nieodwracalne, inne możemy jeszcze zatrzymać, do czego Was mocno zachęcamy.

💪 Nasza firma od początku istnienia angażuje się w działania proekologiczne. Co dokładnie robimy? Tworzymy wyzwania Zero Waste dla firm z zadaniami mającymi na celu dbanie o naszą planetę. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji Greenpeace #BezPlastiku na której odbyły się warsztaty z Anną Desogus z Ambasady Czystej Planety. Opracowaliśmy aplikację Less Waste dla firm.

🌳🌲 Jeszcze niedawno wszyscy płakaliśmy nad Australią… Dziś chcemy Cię poprosić o wsparcie naszych rodzimych terenów. Biebrzański Park Narodowy pali się już od 4 dni. Sytuacja jest ciężka, strażacy potrzebują wsparcia finansowego do walki z pożarem. Każda forma wsparcia będzie dla nich pomocą. Więcej na temat pożaru i składki tutaj: https://bit.ly/3cGyod9

🌞 Pamiętajmy, aby okazywać troskę o naszą Ziemię każdego dnia.

#ekogrywit

#dzienziemi

#dbajmyoplanete

#biebrzanskiparknarodowy 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej