GRYWIT podczas dnia branżowego Zdrowie i Uroda!

GRYWIT podczas dnia branżowego Zdrowie i Uroda!

Dziś odbył się zapowiadany przez nas wcześniej dzień branżowy pod hasłem „Zdrowie i Uroda”. Reprezentowała nas oczywiście właścicielka GRYWIT – Anna Jankowiak, która razem z Patrycją Ziółkowską, Elżbietą Pohl-Duczmal, Agnieszką Ziółkowską i Karolem Nowińskim, wśród trójmiejskich przedsiębiorców tworzą Power Team w obszarze Wellness!

Podczas wystąpienia Ania mogła opowiedzieć nieco więcej o jednym z obszarów jakimi się zajmujemy na co dzień, a dokładniej chodzi o naszą aplikację o tematyce Wellbeingowej.

Nasza aplikacja wspiera dbanie o siebie pracowników naszych klientów, a tym samym sprawia, że stają się oni bardziej efektywni i zaangażowani w pracę. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu przez nas dziesiątek prozdrowotnych zadań, które zawierają w sobie zagadnienia dotyczące aktywności, odżywiania się, ale również jakże ważnego treningu mentalnego.

Wystąpienie zaowocowało zainteresowaniem jednej z słuchaczek, który prędko umówił się na spotkanie z Anią, na którym porozmawiają nieco szerzej na temat przyszłej współpracy!

Zdjęcie zostało wykonane przez Oskara Groth.

Jak Ty dbasz o swoich pracowników? Podziel się tym z nami w komentarzu!