GRYWIT podczas dnia branżowego Zdrowie i Uroda
980

👩‍💼 Dziś odbył się zapowiadany przez nas wcześniej dzień branżowy pod hasłem „Zdrowie i Uroda”. Reprezentowała nas oczywiście właścicielka GRYWIT – Anna Jankowiak, która razem z Patrycja ZiółkowskaElżbieta Pohl-DuczmalAgnieszka Ziółkowska i Karol Nowiński, wśród trójmiejskich przedsiębiorców tworzą Power Team w obszarze Wellness!

💪 Podczas wystąpienia Ania mogła opowiedzieć nieco więcej o jednym z obszarów jakimi się zajmujemy na co dzień, a dokładniej chodzi o naszą aplikację o tematyce Wellbeingowej.

📲Nasza aplikacja wspiera dbanie o siebie pracowników naszych klientów, a tym samym sprawia, że stają się oni bardziej efektywni i zaangażowani w pracę. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu przez nas dziesiątek prozdrowotnych zadań, które zawierają w sobie zagadnienia dotyczące aktywności, odżywiania się, ale również jakże ważnego treningu mentalnego.

🤝 Wystąpienie zaowocowało zainteresowaniem jednej z słuchaczek, który prędko umówił się na spotkanie z Anią, na którym porozmawiają nieco szerzej na temat przyszłej współpracy!

📸 Zdjęcie zostało wykonane przez Oskar Groth.

👇 Jak Ty dbasz o swoich pracowników? Podziel się tym z nami w komentarzu!

#GRYWIT
#DzieńBranżowy
#AnnaJankowiak
#Zdrowie
#Uroda
#Wellbeing
#AplikacjaDlaFirm 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej