Dzień doceniania pracownika

✍️ „Dzień doceniania pracownika z aplikacją GRYWIT”

🤔 Nie wiesz jak docenić pracownika, jak go zaangażować oraz jak dzięki jego zadowoleniu z pracy podnieść jego efektywność?

📲 Mamy coś dla Ciebie.. Co to takiego? To nasza aplikacja! Dlaczego akurat nasza aplikacja pomoże Ci w docenianiu Twoich pracowników? Ponieważ to właśnie ona oprócz rozmaitych wyzwań, quizów, rankingów, ułatwionej komunikacji zawiera w sobie moduł doceniania, w którym możesz nagradzać swoich pracowników w takich kategoriach jak: kreatywność, profesjonalizm itp. Mało tego Twoi pracownicy mogą wzajemnie się doceniać przyznając sobie punkty np. w kategorii pomoc, czy współpraca.

📈 Zastosowanie naszej aplikacji sprawi, że Twoi pracownicy dzięki szybkiej informacji zwrotnej na temat ich pracy nie tylko poczują się docenieni, ale również ich zaangażowanie utrzyma się na dużo wyższym poziomie niż wtedy, gdy poddawani są ocenie rocznej, czy półrocznej, gdzie pracownik nie wzmacnia zachowań pozytywnie wpływających na osiągnięcie celów firmy, czy też nie niweluje tych które są w tej drodze szkodliwe. Dlaczego? Ponieważ nie jest ich świadomy, a dowiaduje się o tym co zrobił źle lub dobrze dopiero po roku lub pół roku od danego zdarzenia!

👇 W jaki sposób Ty doceniasz swoich pracowników? Podziel się tym z nami w komentarzu!

👉 Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami odnośnie naszych projektów, napisz do nas na: info@grywit.pl lub zadzwoń: +48 731 218 118.

#GRYWIT
#DzieńDocenianiaPracowników
#Docenianie
#AplikacjeDlaPracowników

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej