8 września- Światowy Dzień Wellbeingu

8 września obchodzimy Światowy Dzień Wellbeingu 🤸, to doskonała okazja, aby przyjrzeć się zdrowiu i dobrostanie naszych pracowników. Tym bardziej, że z najnowszych badań Dailyfruits wynika, że pracownicy uważają benefity wspierające ich zdrowie za najważniejsze!

❓ A jak zachęcić pracowników do dbania o swój wellbeing ❓


Stworzyliśmy dla Was specjalne wyzwanie oparte o aplikację mobilną, które w tym pomoże.
👉 Wellbeing Challenge motywuje pracowników do dbania o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, wspiera w efektywnym zarządzaniu czasem w trybie zdalnym, a także zachęca do regularnego doceniania innych współpracowników.


W programie Wellbeing Challenge kluczowe jest wyrabianie właściwych nawyków i zachowań poprzez praktykę. Zadania są realizowane w realnym środowisku („Learning by doing”), a aplikacja wspiera, motywuje i mierzy postęp na bieżąco.


📈Nawet 68% uczestników dotychczasowych edycji potwierdziło, że dzięki aplikacji wzrosła ich chęć do działań mających na celu poprawę zdrowia! Dodatkowo odnotowaliśmy 70% wzrost oceny możliwości zmiany swoich nawyków.


🔥Z okazji dzisiejszego dnia wellbiengu, na hasło „Wellbeing Challenge z Grywit” oferujemy 10% zniżkę ❗️ na każdy z wariantów naszego programu. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.


Więcej o programie znajdziesz na stronie www.firmawellbeing.pl
Jesteś zainteresowany/a wdrożeniem wyzwania lub chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas na info@grywit.pl – chętnie porozmawiamy o wdrożeniu rozwiązania w Twojej firmie 🙂

#zdrowaprzerwawpracy#wellbeingchallenge#grywit#wellbeing#wellbeingapp#grywitapp#zdrowypracownik#odpowiedzialnypracodawca

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
wellbeing-zero-waste-2022

Dowiedz się więcej