Turniej O Zdrowie

Turniej O Zdrowie to gra well – being wdrożona dla kilkuset wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie w całej Polsce, a także dla pracowników firmy branży energetycznej.

Gra trwa przez cały rok i jest podzielona na moduły związane z porami roku.Głównym celem gry jest zaangażowanie uczestników w codzienne działania wspierające ich zdrowie, aktywność fizyczną i samopoczucie, a także rozwój osobisty czy dbanie o środowisko.

Programy well – being cieszą się coraz większą popularnością. Aplikacja pomaga w ich przeprowadzeniu, weryfikacji własnych osiągnięć, a także we wspieraniu innych użytkowników w ich działaniach dzięki modułowi doceniania. Gra odchodzi od tradycyjnego konkursu i rywalizacji o to „kto jest bardziej fit” ale przede wszystkim skupia się na tym by uczestnik działał sam dla siebie i dla własnego zdrowia.

Gra może być przeznaczona dla pracowników w dowolnej branży ze względu na swoją uniwersalność i elastyczność poprzez możliwość dostosowania do warunków i potrzeb Klienta.

Każda firma może zainwestować w karty Multi Sport i szerokie pakiety medyczne jednak posiadanie karty w portfelu nie wystarcza aby wyrobić nawyk codziennych czynności które korzystnie wpłyną na pracownika, a tym samym na jego pracę i zaangażowanie. A w tym właśnie może Cię wesprzeć Turniej O Zdrowie!