Natalia Świdroń, Business Development Manager w firmie GrywIT w BNI Polska

Natalia Świdroń, Business Development Manager w firmie GrywIT w BNI Polska

Natalia Świdroń została przyjęta jako członek BNI Polska w grupie BNI Wizja.

BNI to międzynarodowa organizacja biznesowa, która zrzesza małych i średnich przedsiębiorców, tworząc z nich grupy lokalne, w których wymieniają się oni wiedzą, doświadczeniem, oraz partnerami biznesowymi i klientami dzięki wzajemnym rekomendacjom. Zgodnie z filozofią braku konkurencji, w każdej grupie, w Polsce liczącej średnio ok. 40 osób, może działać tylko jeden przedsiębiorca z określonej branży, dzięki czemu każdy z nich może czuć się bezpiecznie dzieląc się z innymi.


Jako GrywIT, niewątpliwie skorzystamy z członkowstwa Natalii w grupie BNI.

Case study #13 – Przed zatrudnieniem

Case study #13 – Przed zatrudnieniem

Czas od dnia kiedy otrzymujemy informację o zatrudnieniu do momentu pierwszego dnia w pracy to okres, w którym dużo czasu zajmują tematy formalne i nie raz zdarza się zatracić zaangażowanie naszego kandydata do pracy. Co zrobić żeby zapobiec tej sytuacji? Wykorzystać grę Do pierwszego dnia pracy!

Zobacz więcej…

Case study #15 – Związek

Case study #15 – Związek

Bez względu na to czy zbliżają się walentynki czy nie warto zrobić coś ciekawego dla siebie i drugiej połówki. Skoro znów patrzysz w ekran telefonu niech zainspiruje Cię do zrobienia czegoś ciekawego, abyście skorzystali na tym oboje. Z taką myślą stworzyliśmy trochę poważną, a trochę zabawną grę Związek, z którą nie będziecie się nudzić.

Zobacz więcej…