Jak przeszkolić się z grywalizacji?

Jak przeszkolić się z grywalizacji?

 Zdarzało Wam się uczestniczyć w warsztatach lub szkoleniach, na których po jakimś czasie zasypialiście? Bywają takie szkolenia gdzie człowiek po pewnym czasie zaczyna się nudzić lub zwyczajnie się wyłącza. Pokażemy Wam, że na szkoleniach z grywalizacji jest zupełnie inaczej…

Warsztaty z grywalizacji prowadzone przez GrywIT, są pozytywnym zaskoczeniem nie tylko dla osób interesujących się grywalizacją. Teoria jest przedstawiona w bardzo ciekawy sposób, tak, aby żaden z uczestników sięnie znudził. Większość osób łatwiej zapamiętuje informacje poprzez interesujące lub zaskakujące historie, a takich nam nie brakuje.

Po części teoretycznej przechodzimy do praktyki. Praktyka wywołuje najwięcej radości. Możliwość zagrania w grę stworzoną przez zespół GrywIT  i odczucia jak to wygląda w rzeczywistości jest czymś inspirującym dla uczestników. Oprócz samej gry, mogą się oni przekonać w praktyce na czym polega tworzenie fabuł, zadań i nagród. Wciągamy ich w wir tworzenia koncepcji grywalizacji. Każdy ma możliwość rozruszania swojej wyobraźni i puszczenia wodzy fantazji.

Jeśli jesteś zainteresowanym zdobyciem wiedzy na temat grywalizacji warto wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę GrywIT.  Każdy z Was znajdzie możliwość poszerzenia wiedzy o grywalizacji na poziomie jaki w danym momencie go interesuje. Począwszy od jednogodzinnych prezentacji poprzez kilkugodzinne szkolenia, kilkudniowe warsztaty aż do kilkumiesięcznego laboratorium.

Firma GrywIT – oferuje trzy poziomy szkoleń:

Szkolenia z grywalizacji

Poziom 1 skierowany jest do każdej osoby zainteresowanej grywalizacją.

Podczas szkolenia pokażemy Ci jak wykorzystać mechanizmy ze świata gier, by zobaczyć wzrost efektywności w rzeczywistości biznesowej. Szkolenia prowadzi jeden z najlepszych ekspertów grywalizacji na rynku polskim, kończy się ono zdobyciem certyfikatu na poziomie 1.

Warsztaty z grywalizacji

Poziom 2 dwudniowy warsztat dedykowany przedstawicielom HR, managerom i kadrze zarządzającej, a także wszystkim innym osobom, które w praktyce chcą dowiedzieć się jak zbudować koncepcję grywalizacji.

Naucz się jak poprzez grywalizację zmieniać postawy pracowników. Dowiedz się jak efektywnie wdrożyć projekt grywalizacyjny w firmie. Na realnym przykładzie, zbuduj koncepcję projektu grywalizacyjnego, by wdrożyć go w swojej firmie. Wspólne tworzenie gry świetnie integruje pracowników. Zaproś nas na dedykowane spotkanie w Twojej firmie. Warsztaty prowadzi jeden z najlepszych ekspertów grywalizacji na rynku polskim, kończą się one zdobyciem certyfikatu na poziomie 2.

Laboratorium z grywalizacji

Poziom 3  to kilkumiesięczne laboratorium grywalizacji, przygotowujące Cię do pełnienia roli osoby odpowiedzialnej za grywalizację w Twojej firmie. Będziesz tworzyć projekty grywalizacyjne. Pod okiem eksperta, poprowadzisz swój własny projekt grywalizacyjny. Będziesz mógł wdrożyć go w swojej firmie lub w życiu osobistym. Być może nie masz szansy wdrożyć w swojej firmie grywalizacji. Mimo to, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, staniesz się specjalistą w dziedzinie grywalizacji. Kto wie, być może będzie to początek współpracy z GrywIT? Program kończy się zdobyciem certyfikatu na poziomie 3.

 

Na stronie https://www.grywit.pl/szkolenia-warsztaty-laboratorium-grywalizacji/ znajdziesz fragment filmu z warsztatów prowadzonych przez właścicielkę GrywIT, a także będziesz miał możliwość ściągnięcia programu szkoleń.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami, warsztatami lub laboratorium z grywalizacji skontaktuj się z nami!

E-mail : info@grywit.pl
Tel :+48 602 775 961 
www.grywit.pl