Studenci na stażu w GrywIT – grywalizacja w HR i biznesie

Studenci na stażu w GrywIT – grywalizacja w HR i biznesie

Firma GrywIT – grywalizacja w HR i biznesie, nawiązała współpracę z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku i pod swoje skrzydła przyjęła utalentowanych studentów.

Studenci kierunku Psychologia w Biznesie przez 3 miesiące pracowali ramię w ramię z doświadczonymi pracownikami GrywIT. W trakcie współpracy wdrożyli się w tajniki grywalizacji i wszystkich aspektów związanych z gamifikacją. Staraliśmy się rozwinąć ich umiejętności, które ujawniały się na różnych etapach prac studentów.

Stawialiśmy ich przed różnymi wyzwaniami, do których rozwiązań podchodzili kreatywnie. Jesteśmy dumni z naszych stażystów, którzy mimo tak różnych osobowości, zgrali niesamowity zespół. Praca z nimi to była przyjemność.

Nasi stażyści wspierali swoją obecnością warsztaty, konferencje prowadzone przez GrywIT, a także codzienne zadania związane z tworzeniem gier. Mentorem naszych studentów była Anna Jankowiak właścicielka GrywIT.

Dla dwóch osób, które najlepiej sprawdziły się podczas stażu, przedłużyliśmy współpracę z GrywIT. Życzymy im dalszych sukcesów!

Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w naszej firmie pomoże także pozostałym w rozwoju ich ścieżki zawodowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z GrywIT, skontaktuj się z nami!

info@grywit.pl

+48602775961