Skorzystaj z aplikacji dla firm ZATRZYMAJ WIRUSA – zwiększa o 100% higienę i bezpieczne zachowanie pracowników czasie zagrożenia koronawirusem!

Skorzystaj z aplikacji dla firm ZATRZYMAJ WIRUSA – zwiększa o 100% higienę i bezpieczne zachowanie pracowników czasie zagrożenia koronawirusem!

Czy Twoja firma wdrożyła lub ma w planach wprowadzenie działań prewencyjne dla pracowników związane z koronawirusem?


Wiadomości w mediach wywołują w ludziach panikę – a co gdyby zamienić ją na prewencję i kształtować pozytywne zachowania rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia poprzez łatwą w użyciu aplikację?

Poznaj aplikację mobilną ZATRZYMAJ WIRUSA, która spowoduje że wdrożenie tych zasad będzie znacznie przyjemniejsze i bardziej efektywne. Aplikacja została przygotowana we współpracy z lekarzami i psychologami. W sposób ciekawy nie tylko edukuje, ale przede wszystkim monitoruje i motywuje do działań prozdrowotnych i zapobiegajacych rozprzestrzenianiu sie wirusa w świecie realnym.

Aplikacja zawiera m.in. moduły: stop wirusom, aktywnie, zdrowo, odpoczywam, efektywna praca zdalna oraz szkolenia online. W dotychczasowych projektach u 100% uczestników nastąpił wzrost działań prozdrowotnych, higiena pracowników zwiększyła się o 100% i wzmocniły się nawyki bezpiecznego zachowania.

Istnieje możliwość dostosowania aplikacji zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym do Państwa potrzeb.

Link do filmiku o aplikacji https://youtu.be/8mYLat_U-iI

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem aplikacji do swojej firmy? Chcesz sprawdzić demo? Skontaktuj się z nami na info@grywit.pl lub +48 731 218 118.