Sklep Ekolajftajl partnerem naszego Wyzwania Less Waste!

Sklep Ekolajftajl partnerem naszego Wyzwania Less Waste!

Chcielibyśmy przestawić partnera naszego Wyzwania Less Waste – Sklep Ekolajfstajl!

Sklep ten w swojej sprzedaży posiada ekologiczne produkty z kategorii: pielęgnacja, higiena, Eko mama, Eko sprzątanie, Eko akcesoria, a także zestawy i prezenty!

Ekolajfstajl kieruje się wartościami takimi jak: Produkty i wysyłka bez plastiku, Bezpieczne zakupy, Etyczne działania oraz Ekspresowa wysyłka.

Kilka słów od właścicielki sklepu Ekolajfstajl – Anny Zakrzewskiej:

„Ekolajfstajl to sklep stworzony z myślą o przyszłości naszej planety. Z myślą o moich i Twoich dzieciach, a idąc dalej też o ich dzieciach. To, że znajdziesz w nim tylko etycznie wytwarzane, naturalne produkty to jedno, a nasza chęć dzielenia się wiedzą to drugie, nie mniej ważne. Najważniejszą misją Ekolajfstajl jest wskazanie ludziom dobrego kierunku. Nie jest to łatwe zadanie w tych realiach, które nas otaczają. W tym zrobionym z plastiku świecie nadmiernego konsumpcjonizmu, który sami stworzyliśmy, chcemy każdego dnia pomagać Wam podejmować mądre decyzje. Asortyment sklepu staramy się dobierać tak, aby produkty były naturalnego pochodzenia, bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska. Nie bez znaczenia są także opakowania – zawsze wybieramy te, które są ekologiczne, biodegradowalne lub nadające się do recyklingu. Bardzo się staramy, żeby obyło się bez plastiku.”

Zapraszamy na stronę www.ekolajfstajl.pl