WELLBEING CHALLENGE

Stworzyliśmy wyjątkową trzytygodniową grę Wellbeing Challenge, która wspiera swoich uczestników w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia zarówno fizycznie jak i mentalnie, ponieważ zdrowe ciało to także zdrowy duch. Gra wellbeing w nienarzucający sposób motywuje do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, wyrabiania ekologicznych nawyków i samorozwoju. Dzieje się tak dzięki dostępnym funkcjonalnościom, które nie posiadają inne […]

Stworzyliśmy wyjątkową trzytygodniową grę Wellbeing Challenge, która wspiera swoich uczestników w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia zarówno fizycznie jak i mentalnie, ponieważ zdrowe ciało to także zdrowy duch.

Gra wellbeing w nienarzucający sposób motywuje do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, wyrabiania ekologicznych nawyków i samorozwoju. Dzieje się tak dzięki dostępnym funkcjonalnościom, które nie posiadają inne aplikacje tego typu.

Monitorowanie własnych postępów – nic nie jest bardziej motywujące niż obserwacja tego jak wiele punktów zbieramy za nasze aktywności, wzrastamy w rankingu i mamy naoczny dowód czego dokonaliśmy i to sami!

Docenianie – docenianie innych graczy to wspólna motywacja do działania. Pamiętajmy także, że poprawiamy też swoje samopoczucie doceniając innych.

Dodawanie załączników – pobudza naszą kreatywność i kończy ze standardowym „odklikiwaniem” kolejnych zadań. Możliwość zrobienia zdjęcia podczas spaceru, swojej pasji, podzielenie się pomysłem na ekologiczne ograniczenie zużycia plastiku – to pobudza umysł i chęć do działania!

Odznaki – odkrywanie odznak jako symbol naszego postępu działa podobnie jak levele w grach komputerowych ale także jak pionki w standardowych planszówkach, co tylko potwierdza że gra wellbeing nie jest ograniczana przez wiek!

Może wydawać się, że dwa tygodnie to za mało by wyrobić w sobie nawyki zdrowotne jednak to bardzo dobry początek do rozpoczęcia swojej przygody z dbaniem o zdrowie z wykorzystaniem naszych ulubionych technologicznych narzędzi jak smartfon i komputer.