MAM MARZENIE – EDYCJA ZIMOWA

Zima wcale nie jest taka zła i świadczy o tym gra zdrowotna dla wolontariuszy fundacji Mam Marzenie. O tym jak wiele serca, energii i zdrowia w swoje działania wkładają wolontariusze wiedzą tylko oni sami dlatego tak ważne jest aby o to zdrowie i energię dbać. To właśnie dlatego stworzyliśmy dla Fundacji Mam Marzenie grę prozdrowotną. […]

Zima wcale nie jest taka zła i świadczy o tym gra zdrowotna dla wolontariuszy fundacji Mam Marzenie.

O tym jak wiele serca, energii i zdrowia w swoje działania wkładają wolontariusze wiedzą tylko oni sami dlatego tak ważne jest aby o to zdrowie i energię dbać. To właśnie dlatego stworzyliśmy dla Fundacji Mam Marzenie grę prozdrowotną.

Gra, która będzie trwała cały rok, co kwartał zmienia wizualnie i tematycznie porę roku. Co trzy miesiące pojawiają się nowe zadania i misje specjalne, które aktywizują wolontariuszy do podjęcia zadań jak codzienny spacer, zdrowy sen o odpowiedniej długości, pochwalenie się swoją pasją. W zależności od rodzaju i tematu zadań mają one odpowiednią częstotliwość wykonania. Są działania codzienne, tygodniowe, kwartalne.

Wolontariusze mają także możliwość wzajemnego doceniania się nie tylko za wyniki osiągnięte w grze ale także za codzienne działania w zakresie wolontariatu, co jest dodatkową motywacją do działania.

Gra zimowa po dwóch tygodniach działania miała już 2000 wykonanych zadań!