Projekty

The game

The Game to gra wdrożona w instytucji bankowej liczącej ponad 4000 pracowników. Najważniejszym celem który osiągnęła gra było zwiększenie poziomu uczestnictwa w szkoleniach oraz zwiększenie poziomu działań CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) w firmie.

Zobacz więcej…

Turniej O Zdrowie

Turniej O Zdrowie to gra well – being wdrożona dla kilkuset wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie w całej Polsce, a także dla pracowników Veolia Centrum Usług Wspólnych. Głównym celem gry jest zaangażowanie uczestników w codzienne działania wspierające ich rozwój osobisty, zdrowie, aktywność fizyczną i samopoczucie, a także dbanie o środowisko.

Zobacz więcej…

Broker

Broker to gra wdrożona dla Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz jej partnerów – Agencja Rozwoju Pomorza, INVESTGDA, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Inkubator Starter oraz Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość/O.Terenowy Gdańsk, które współdziałają w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”.

Zobacz więcej…

Byk z Wall Street

Byk z Wall Street to gra stworzona dla Działów Sprzedaży. Pierwotnie została stworzona dla instytucji bankowej, ale może być stosowana w różnych branżach, gdyż każdorazowo gra jest dostosowywana do specyfiki i potrzeb danego Klienta.

Zobacz więcej…

Shop Challenge Open

Shop Challenge Open to gra stworzona dla sieci sklepów sportowych i ich pracowników. Celem było zmniejszenie rotacji i wzrost zaangażowania pracowników w ich codzienne zadania oraz zwiększenie sprzedaży w poszczególnych sklepach. Gra może z powodzeniem być zastosowana w różnego rodzaju sklepach – spożywczych, sportowych, RTV/AGD, odzieżowych itd.

Zobacz więcej…

Wyprawa na zaginiony ląd

Wyprawa na zaginiony ląd to gra stworzona dla rocznego programu talentowego dla kadry managerskiej. Celem jest wsparcie managerów w zarządzaniu zespołami poprzez zapewnianie nabywania właściwych nawyków przez managerów nie tyle w samej aplikacji, ale w realnym świecie.

Zobacz więcej…

Hot Race

Hot Race to gra wdrożona na potrzeby eventów integracyjnych m.in. dla firmy CAT z branży budowlanej oraz dla firmy Ensono z branży IT. Gra jest świetnym przykładem na to jak można osiągać cele biznesowe poprzez dobrą zabawę i wykorzystanie technologii.

Zobacz więcej…

Rock Game

Rock Game to gra stworzona dla firmy z branży produkcyjnej w ramach wsparcia relacji z klientami B2B zarówno stałymi jak i nowymi. Klient poznaje firmę, buduje z nią relacje i zyskuje profity. Dla firmy jest to z kolei zwiększenie sprzedaży zarówno w przypadku dotychczasowych jak i dla nowych klientów.

Zobacz więcej…

Czas na rozwój

Czas na rozwój to gra dla programu rozwojowego dla pracowników. Możliwa jest także do wykorzystania dla indywidualnych osób, dla których istotny jest samorozwój. W grze mamy 4 kategorie zadań regularnych: Rozwój mentalny i motywacja, Wiedza i siła; Pewność siebie; Styl i wizerunek a także zadania umieszczane w Misjach specjalnych.

Zobacz więcej…

UP

UP to gra stworzona dla sieci franczyz bankowych. Jej głównym celem jest zwiększenie sprzedaży oraz zaangażowanie pracowników we wszelkie inicjatywy tworzone przez bank. Aplikacja wspiera także rozmaite konkursy wewnętrzne dla sprzedawców.

Zobacz więcej…

White And Blue

White And Blue to gra stworzona dla firmy z sektora ubezpieczeniowego. Aplikacja wspiera obsługę klienta i pracę działów callcenter. Przykładowe cele to: podniesienie jakości obsługi klientów przez konsultantów, propagowanie terminowości i zgodności w kompletowaniu, a także dostarczaniu dokumentów.

Zobacz więcej…

Mistrzowie Kawy

Mistrzowie Kawy to gra wdrożona w firmie informatycznej, której pracownicy ogromną wagę przywiązują do parzenia kawy w tradycyjny sposób z użyciem ręcznego młynka, dripa, filtru itp. Celem gry była większa integracja i poprawa komunikacji w zespole.

Zobacz więcej…

Wspierajmy się

Wspierajmy się to gra stworzona dla organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz dla coworkingów i centrów biznesowych zrzeszających w sobie firmy z najróżniejszych branż od technologicznych po szkoleniowe. Jej celem jest zwiększenie zysków ze współpracy między przedsiębiorcami oraz zacieśnienie relacji biznesowych w postaci wspólnych projektów. Istotna jest także poprawa relacji między firmami.

Zobacz więcej…

Meeting

Meeting to gra stworzona dla firmy eventowej na potrzeby targów i konferencji. Celem gry jest zwiększenie uczestnictwa osób biorących udział w tych wydarzeniach. Aplikacja powoduje wydłużenie czasu obecności osób na targach m.in. poprzez zwiększenie liczby odwiedzanych stanowisk czy angażujące zadania.

Zobacz więcej…

Dobre Nawyki

Nasze projekty dotyczą nie tylko spraw biznesowych ale i życiowych. Dobre Nawyki to gra wdrożona dla dzieci w wieku szkolnym. Celem gry jest zaangażowanie dzieci w naukę i obowiązki domowe. Aplikację wykorzystujemy w kreatywny dla dzieci sposób i z korzyścią dla samego dziecka – zleca ona zadania do wykonania w realu.

Zobacz więcej…

Związek

Związek to kolejna gra z obszaru naszego życia osobistego. Tym razem jest to gra dla partnerów, która pomoże im bardziej angażować się w ich związek. Sprawdzona zarówno przez młode pary, jak i te z długoletnim stażem. Zachęcamy do spróbowania!

Zobacz więcej…