Projekty

Projekty do zwiększania zaangażowania pracowników i zyskowności firm

Chcesz zwiększyć zaangażowanie i produktywność pracowników w swojej firmie oraz jednocześnie podnieść zyskowność prowadzonego biznesu? Dzięki naszym usługom zaobserwujesz nie tylko szybki wzrost sprzedaży. Używając nowoczesnych aplikacji do grywalizacji osiągniesz postawione sobie cele i zbudujesz konkretne nawyki u pracowników. Nasze programy lojalnościowe z wykorzystaniem grywalizacji przeznaczone do zwiększenia motywacji Twoich Klientów sprawdzą się w każdej branży – zapraszamy do współpracy!

 

 

WELLBEING CHALLENGE

 

Stworzyliśmy wyjątkową dwutygodniową grę – Wellbeing Challenge, która wspiera swoich uczestników w prowadzeniu aktywnego i zdrowego trybu życia zarówno fizycznie jak i mentalnie, ponieważ zdrowe ciało to także zdrowy duch.

Zobacz więcej…

REKRUTACJA

 

Każdy kto poszukiwał pracownika lub sam brał udział w rekrutacjach wie jak bardzo ważny w funkcjonowaniu firmy jest ten proces. Pozyskanie świetnego kandydata na nowe stanowisko to nie lada wyzwanie, a jak wiadomo dobra i efektywna rekrutacja sama w sobie przyciąga fantastycznych ludzi! Jak sprawić by rekrutacja stała się ciekawa, nowatorska i przyciągająca kandydatów? Na przykład wprowadzić do niej element gry.

Zobacz więcej…

PRZED ZATRUDNIENIEM

 

Czas od dnia kiedy otrzymujemy informację o zatrudnieniu do momentu pierwszego dnia w pracy to okres, w którym dużo czasu zajmują tematy formalne i nie raz zdarza się zatracić zaangażowanie naszego kandydata do pracy. Co zrobić żeby zapobiec tej sytuacji? Wykorzystać grę Do pierwszego dnia pracy!

Zobacz więcej…

ONBOARDING

 

Okres wdrożenia nowego pracownika w firmie zarówno dla pracownika jak i dla pracodawcy nie musi być trudny. Aby ułatwić ten proces stworzyliśmy grę Onboarding dzięki której pracownik posiada wsparcie w procesie wdrożenia, zaś pracodawca może w łatwy i przejrzysty sposób sprawdzać postępy nowych pracowników.

Zobacz więcej…

SUKCESJA

 

Awans pracownika to duży sukces, który cieszy pracodawców ponieważ świadczy o zaangażowaniu pracownika w to co robi. Mimo to za taką decyzją stoi wiele pytań od strony działu personalnego, HR i samych pracowników – zaczynając od pytania kto mnie zastąpi po moim awansie? Naprzeciw tym wyzwaniom stworzyliśmy grę wspierającą proces awansowania – Sukcesja!

Zobacz więcej…

BYK Z WALL STREET

 

Byk z Wall Street to gra stworzona dla Działów Sprzedaży. Pierwotnie została stworzona dla instytucji bankowej, ale może być stosowana w różnych branżach, gdyż każdorazowo gra jest dostosowywana do specyfiki i potrzeb danego Klienta.

Zobacz więcej…

SHOP CHALLENGE OPEN

 

Shop Challenge Open to gra stworzona dla sieci sklepów sportowych i ich pracowników. Celem było zmniejszenie rotacji i wzrost zaangażowania pracowników w ich codzienne zadania oraz zwiększenie sprzedaży w poszczególnych sklepach. Gra może z powodzeniem być zastosowana w różnego rodzaju sklepach – spożywczych, sportowych, RTV/AGD, odzieżowych itd.

Zobacz więcej…

WSPIERAJMY SIĘ

 

Wspierajmy się to gra stworzona dla organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz dla coworkingów i centrów biznesowych zrzeszających w sobie firmy z najróżniejszych branż od technologicznych po szkoleniowe. Jej celem jest zwiększenie zysków ze współpracy między przedsiębiorcami oraz zacieśnienie relacji biznesowych w postaci wspólnych projektów. Istotna jest także poprawa relacji między firmami.

Zobacz więcej…

MEETING

 

Meeting to gra stworzona dla firmy eventowej na potrzeby targów i konferencji. Celem gry jest zwiększenie uczestnictwa osób biorących udział w tych wydarzeniach. Aplikacja powoduje wydłużenie czasu obecności osób na targach m.in. poprzez zwiększenie liczby odwiedzanych stanowisk czy angażujące zadania.

Zobacz więcej…

TURNIEJ O ZDROWIE

 

W zdrowym ciele zdrowy duch, a zdrowy duch to taki który jest kreatywny i gotowy do działania. To przysłowie ma w sobie wiele prawdy bo w dzisiejszych czasach dbanie o swoje zdrowie i utrzymanie work – life balance jest istotnym elementem życia zawodowego. Wiedzą o tym nie tylko duże korporacje, ale też mniejsze firmy które coraz częściej poszukują sposobów na rozwinięcie kultury zdrowia. Wychodząc im naprzeciw, stworzyliśmy naszą najpopularniejszą grę – Turniej o zdrowie!

Zobacz więcej…

JUBILEUSZ

 

Dziesięcio, piętnasto a może i pięciolecie firmy to wspaniała okazja do celebracji w której mogą uczestniczyć wszyscy pracownicy firmy. Uczynienie z jubileuszu firmy Oscarowej gali było prawdziwym wyzwaniem i my je podjęliśmy!

Zobacz więcej…

OPERACJA AGILE

 

Agile jako podejście do zarządzania projektami biznesowymi zyskuje coraz większą popularność dzięki swojej wysokiej efektywności i braku sztywnego schematu działania. Z myślą o firmach które chciałyby wdrożyć i poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu stworzyliśmy ubraną w międzygalaktyczną fabułę grę – Operacja Agile.

Zobacz więcej…

AKCJA SPEDYCJA

 

Codzienna praca spedytora wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Na zlecenie jednej z firm spedycyjnych przygotowaliśmy grę, która bazując na mechanizmach grywalizacji wypracowuje w spedytorach nawyki wspierające ich w codziennej pracy.

Zobacz więcej…

THE GAME

 

W wirze codziennej pracy, szczególnie w bankowości, uczestnictwo w szkoleniach, działaniach onboardingowych, wpieranie employer branding firmy, a także udział w akcjach charytatywnych wymaga od nas sporego zaangażowania. Co jednak jeśli nie jest ono na takim poziomie na jakim byśmy chcieli my i nasi pracodawcy? Co by było gdyby przenieść się do średniowiecznego świata rycerskich walk, ratowania księżniczek i walki o tron? Tak zaczął się projekt The Game którego efekty zaskoczyły nas wszystkich.

Zobacz więcej…

BROKER

 

Praca brokera to częste wyjazdy, współpraca z klientami, uczestnictwo w różnych spotkaniach. Zaangażowanie w codzienne wyzwania tak by utrzymać wysoką jakość pracy może spaść, jednak zaangażowanie to nasza specjalność. Tak właśnie stworzyliśmy pierwszą gra dla brokerów która wspiera uczestników w aktywnościach na różnych obszarach Pomorza, zebraniu prawidłowej dokumentacji, zachęcaniu klientów do udziału w wydarzeniach i wiele innych.

Zobacz więcej…

WYPRAWA NA ZAGINIONY LĄD

 

Wyprawa na zaginiony ląd to gra stworzona dla rocznego programu talentowego dla kadry managerskiej. Celem jest wsparcie managerów w zarządzaniu zespołami poprzez zapewnianie nabywania właściwych nawyków przez managerów nie tyle w samej aplikacji, ale w realnym świecie.

Zobacz więcej…

HOT RACE

 

Hot Race to gra wdrożona na potrzeby eventów integracyjnych m.in. dla firmy CAT z branży budowlanej oraz dla firmy Ensono z branży IT. Gra jest świetnym przykładem na to jak można osiągać cele biznesowe poprzez dobrą zabawę i wykorzystanie technologii.

Zobacz więcej…

ROCK GAME

 

Rock Game to gra stworzona dla firmy z branży produkcyjnej w ramach wsparcia relacji z klientami B2B zarówno stałymi jak i nowymi. Klient poznaje firmę, buduje z nią relacje i zyskuje profity. Dla firmy jest to z kolei zwiększenie sprzedaży zarówno w przypadku dotychczasowych jak i dla nowych klientów.

Zobacz więcej…

CZAS NA ROZWÓJ

 

Czas na rozwój to gra dla programu rozwojowego dla pracowników. Możliwa jest także do wykorzystania dla indywidualnych osób, dla których istotny jest samorozwój. W grze mamy 4 kategorie zadań regularnych: Rozwój mentalny i motywacja, Wiedza i siła; Pewność siebie; Styl i wizerunek a także zadania umieszczane w Misjach specjalnych.

Zobacz więcej…

UP

 

UP to gra stworzona dla sieci franczyz bankowych. Jej głównym celem jest zwiększenie sprzedaży oraz zaangażowanie pracowników we wszelkie inicjatywy tworzone przez bank. Aplikacja wspiera także rozmaite konkursy wewnętrzne dla sprzedawców.

Zobacz więcej…

WHITE AND BLUE

 

White And Blue to gra stworzona dla firmy z sektora ubezpieczeniowego. Aplikacja wspiera obsługę klienta i pracę działów callcenter. Przykładowe cele to: podniesienie jakości obsługi klientów przez konsultantów, propagowanie terminowości i zgodności w kompletowaniu, a także dostarczaniu dokumentów.

Zobacz więcej…

MISTRZOWIE KAWY

 

Mistrzowie Kawy to gra wdrożona w firmie informatycznej, której pracownicy ogromną wagę przywiązują do parzenia kawy w tradycyjny sposób z użyciem ręcznego młynka, dripa, filtru itp. Celem gry była większa integracja i poprawa komunikacji w zespole.

Zobacz więcej…

DOBRE NAWYKI

 

Słowa pościel łóżko czy odrób lekcje naprawdę mogą przestać być nudnymi zadaniami, a wyrobienie dobrych nawyków nie musi kojarzyć się z musztrą. Jak wykorzystać fascynację smartphone’ami przez dzieci z jednoczesnym pozytywnym ich wykorzystaniem i zaangażowaniem w zajęcia w realnym świecie? Znaleźliśmy na to odpowiedź – gra Dobre Nawyki!

Zobacz więcej…

MLM

 

Branża MLM wymaga częstego kontaktu z ludźmi i zaangażowania kolejnych struktur w swoje działania. Obie te rzeczy bywają utrudnione przez osłabioną komunikację, brak szybkiego feedbacku i często zagubienie nowych członków struktury lub pozostawienie ich samych sobie. Powoduje to spadek zaangażowania lub mniejszą efektywność niż jest możliwa. Stworzyliśmy aplikację dla branży MLM która wspiera jej członków – zarówno nowych, jak i tych z dłuższym stażem.

Zobacz więcej…

ZWIĄZEK

 

Bez względu na to czy zbliżają się walentynki czy nie warto zrobić coś ciekawego dla siebie i drugiej połówki. Skoro znów patrzysz w ekran telefonu niech zainspiruje Cię do zrobienia czegoś ciekawego, abyście skorzystali na tym oboje. Z taką myślą stworzyliśmy trochę poważną, a trochę zabawną grę Związek, z którą nie będziecie się nudzić.

Zobacz więcej…

MAM MARZENIE – EDYCJA ZIMOWA

 

Zima wcale nie jest taka zła i świadczy o tym gra zdrowotna dla wolontariuszy fundacji Mam Marzenie. O tym jak wiele serca, energii i zdrowia w swoje działania wkładają wolontariusze wiedzą tylko oni sami dlatego tak ważne jest aby o to zdrowie i energię dbać. To właśnie dlatego stworzyliśmy dla Fundacji Mam Marzenie grę prozdrowotną.

Zobacz więcej…