Nasza Business Development Manager – Natalia Świdroń na akcji Greenpeace #BezPlastiku

Nasza Business Development Manager – Natalia Świdroń na akcji Greenpeace #BezPlastiku

Niedawno nasza Business Development Manager – Natalia Świdroń uczestniczyła w akcji organizowanej przez Greenpeace przy molo w Brzeźnie w Gdańsku pod hasłem #BezPlastiku.

Akcja miała na celu sprzątanie Bałtyku i plaż oraz pokazanie jak ważną kwestią jest dbanie o środowisko. Podczas wydarzenia Natalia wzięła udział w warsztatach „Plastik – co warto wiedzieć o problemach i rozwiązaniach” poprowadzonych przez Annę Desogus z Ambasady Czystej Planety. Na warsztatach poruszana były kwestia zanieczyszczeń środowiska ale również sposobach ratowania naszej planety poprzez ograniczenie zużycia jej surowców – głównie plastiku.

W tym samym czasie nasza firma była w trakcie tygodniowego wyzwania Zero Waste, w którym ku ratowaniu naszej planety zmagało się z kilkadziesiąt firm.

Wykonywali oni zadania z zakresu ochrony zasobów, redukcji odpadów i wielu innych… a jedno z zadań inspirowane wyzwaniem „Herosi Ziemi” polegało na sfotografowaniu zaśmieconej powierzchni, a następnie zrobienie drugiej fotografii ukazującej efekt pracy, czyli czystej powierzchni.

Dziękujemy za wspaniałe warsztaty oraz pomoc w ratowaniu naszej planety.