Mentoring, coaching, programy rozwojowe od firmy GrywIT

Mentoring, coaching, programy rozwojowe od firmy GrywIT

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób wyłapać talenty ukryte w pracownikach? Pracownicy, którzy są największym kapitałem firmy. Firma GrywIT pomoże Ci wykorzystać jak najlepiej ich potencjał.

W ostatnich latach dużo mówi się o mentoring’u, który w Polsce nie jest jeszcze wysarczająco wykorzystywany w rozwoju ludzi.

MENTORING

Firma GrywIT oferuje mentoring, podczas którego współpracuje zarówno z pracownikami dużych jak i małych przedsiębiorstw. Wspieramy pracowników na różnych poziomach organizacji.

COACHING

GrywIT może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w pracy nad rozwojem ludzi. Coach, poprzez postawienie odpowiednich pytań pomaga pojedynczym osobom lub zespołom rozwijać się, zwiększać efektywność i osiągać cele. Odpowiednio zadane pytania mają na celu pobudzić do myślenia, ukierunkować na dany cel i optymalizację swoich działań.

PROGRAMY ROZWOJOWE

Czy masz w firmie pracowników, których potencjał nie jest w pełni wykorzystany? Po naszych programach rozwojowych są oni bardziej gotowi do nowych wyzwań, zwiększa się ich samoświadomość oraz pewność siebie.

Jeśli jesteś zainteresowany mentoringem lub coachingiem, a może programem rozwojowym dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami.

E-mail : info@grywit.pl
Tel :+48 602 775 961 
www.grywit.pl