Image Image

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Stwórz razem z nami ekologiczny projekt dla swoich pracowników!

Jesteśmy przekonani, że ochrona środowiska to sprawa, która powinna być ważna dla każdej firmy. Szczególnie, że pojawiły się nowe przepisy, które zobowiązują firmy do edukacji pracowników w obszarze ochrony środowiska.

Wrzesień jest doskonałym miesiącem na wdrożenie ekologicznego programu MAKE ME ECO zwłaszcza w kontekście nadchodzącego międzynarodowego święta, które skupia się na Sprzątaniu Świata. To globalna akcja mająca na celu szerzenie świadomości ekologicznej, a także zachęcić do posprzątania okolicy, w której mieszkamy.

MAKE ME ECO to program, którego głównym celem jest wdrożenie w życie pracowników ekologicznych nawyków oraz edukacja dotycząca ochrony środowiska.

Na uczestników czekają proekologiczne wyzwania zlecane przez aplikację mobilną. Projekt opiera się na mechanizmach grywalizacji, co dodakowo zwiększa zaangażowanie i motywację uczestników. Wzięcie udziału w programie to również idealna okazja na integrację pracowników!

Dołączenie do grywalizacji jest bardzo proste, a wszystko, co potrzebujecie, to unikalny kod dostępu, który zostanie wykorzystany podczas rejestracji.

Nasze działania w ramach projektów ekologicznych przyczyniły się już do edukacji ponad 150 000 użytkowników, którzy aktywnie uczestniczyli w eko grywalizacji.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego przedstawiającego naszą realizację dla firmy Veolia:

W ramach specjalnej promocji, cena za realizację projektuwe wrześniu zaczyna się od 5 995 PLN!

ZAPISY TRWAJĄ DO 14 SIERPNIA 2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Image
Icon Icon Icon Icon

Grywit Anna Jankowiak
Sopocka 7, 80-299 Gdańsk

www.grywit.pl