GrywIT w artykule “Kobiecy biznes skazany na sukces”

GrywIT w artykule “Kobiecy biznes skazany na sukces”

We wczorajszym artykule “Kobiecy biznes skazany na sukces” na cosmomom.pl Sylwia Mielniczuk pisze o kobietach, które podziwia za odwagę w tworzeniu własnego biznesu. Właścicielka GrywIT również znalazła się w tym gronie: “W tym miejscu chciałabym oddać cześć Ani Jankowiak – niezwykle inteligentnej kobiecie, która założyła firmę Grywit i odnosi sukcesy w całym kraju…”.

Dziękujemy za docenienie i zachęcamy do zapoznania się z całościa artykułu  http://cosmomom.pl/2017/11/19/kobiecy-biznes-skazany-sukces/

Sylwia napisała “Często polecam Wam w artykułach usługi różnych firm. Nie czerpię z tego absolutnie żadnych korzyści. To taki mój hołd złożony tym wszystkim babkom, które mimo rzucanych im pod nogi kłód, odważyły się otworzyć własny biznes i prowadzą go z sukcesem. Zazdroszczę im tej odwagi i samozaparcia w dążeniu do celu. Podziwiam za umiejętność połączenia obowiązków domowych z pracą zawodową. I cieszę się, że robią to, co kochają. Mam nadzieję, że również ja kiedyś będę miała takie szczęście. W tym miejscu chciałabym oddać cześć Ani Jankowiak – niezwykle inteligentnej kobiecie, która założyła firmę Grywit i odnosi sukcesy w całym kraju…”.

Życzymy Sylwii odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu.