GrywIT na spotkaniu gospodarczym “Pomerania Connect” z udziałem delegacji z Nevady

GrywIT na spotkaniu gospodarczym “Pomerania Connect” z udziałem delegacji z Nevady

Właścicielka GrywIT Anna Jankowiak, została zaproszona do udziału w wydarzeniu gospodarczym „Pomerania Connect” z udziałem delegacji ze Stanów Zjednoczonych.

Cieszymy się że GrywIT został wybrany do grona przedsiębiorców z województwa pomorskiego biorących udział w tym wydarzeniu i wierzymy, że jest to początek naszej współpracy gospodarczej ze Stanami Zjednoczonymi.W  Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku gościliśmy m.in. Gubernatora Stanu Nevada Briana Sandoval, Honorowego Konsula Rzeczypospolitej Polskiej w Las Vegas Johna Petkus, Dyrektora ds. Handlu Międzynarodowego Kristophera Sanchez, Nevada Business Ambassador Beatę Drzazga czy Dyrektora Polish American Chamber of Commerce w Nevadzie Jakuba P. Medrala.

W roli gospodarzy Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz i Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Celem spotkania było wsparcie wybranych przez Organizatora przedsiębiorców z województwa pomorskiego, przez umożliwienie im nawiązania kontaktów gospodarczych, w ramach spotkań B2B z przedstawicielami biznesu oraz amerykańskimi instytucjami wspierającymi przedsiębiorców, w tym w szczególności w zakresie eksportu towarów, usług, technologii i know how

Na zdjęciu od lewej strony: Nevada Business Ambassador Beata Drzazga, Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Las Vegas John Petkus, właścicielka GrywIT Anna Jankowiak, Dyrektor Polish American Chamber of Commerce w Nevadzie Jakuba P. Medrala i Regionalny Dyrektor American Chamber of Commerce Poland Joanna Bojarska-Buchcic.