Grywalizacja dla organizacji non-profit i instytucji publicznych

Grywalizacja dla organizacji non-profit i instytucji publicznych

Masz już dość powielanych pomysłów przez różne stowarzyszenia? Chcesz pokazać nowe oblicze instytucji publicznych? Trafiłeś na dobry trop, GRYWALIZACJA.

Posiadamy dedykowany produkt grywalizacyjny przeznaczony dla instytucji publicznych oraz innych podmiotów działających w charakterze non-profit, a także dla firm prywatnych, które chcą przeprowadzić projekt społeczny / CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu).

Chcesz aby Twój projekt edukacyjny bardziej angażował dzieci i młodzież?

Nauka może być czymś przyjemny i ciekawym, oczywiście że tak! Grywalizacja wprowadzona do systemu edukacji zainspiruje młodych ludzi. Doskonali umiejętności, kształtuje postawy i zachowania.

Pokażemy Ci jak w prosty i wciągający sposób zachęcić młodzież do aktywnego udziału w projektach edukacyjnych, a przede wszystkim do przyswajania wiedzy.

Chcesz z nami stworzyć projekt społeczny?

Projekty angażujące jednostki jak i grupę osób do działania na rzecz potrzebujących, są ważnym elementem w życiu i pracy każdego człowieka. Podczas przeprowadzania akcji charytatywnych, możemy wywołać w grupie stany psychiczne takie jak współczucie czy chęć pomocy bliźniemu. Pokazuje jak wiele człowiek posiada i daje możliwość docenienia własnego życia. Satysfakcja i świadomość z pomocy innym przekłada się na nasze pozytywne myślenie i prace.

Stworzymy dla Twojej firmy, organizacji lub instytucji projekt społeczny, który będzie chwytać za serce każdą osobę. Przedstawimy to w sposób grywalizacji. Przecież każdy lubi gry, prawda? Pokażemy, że pomoc innym poprzez zabawę też może być efektywna i ciekawsza niż zwykłe metody.

Chcesz w ciekawy sposób zachęcić do budowania właściwych postaw i zachowań wśród ludzi?

Grywalizacja może być dedykowana do każdej grupy wiekowej i społecznej. To narzędzie biznesowe, które możemy wykorzystać w różny sposób. Pobudza aktywność ludzi, zwiększa ich motywację, zmienia ich zachowania, a przy okazji zdobywają nowe kompetencje. Zadbamy, żeby w ciekawy sposób zachęcić młodych ludzi, jak i starszych do budowania właściwych postaw i zachowań wśród społeczeństwa. Wplatamy elementy grywalizacji w codzienne życie.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i nie boisz się wprowadzać nowości, to jesteś na właściwym miejscu! Projekty społeczne jednoczą ludzi, projekty edukacyjne uczą młodych, a przecież nam wszystkim zależy na budowaniu zdrowych i pełnych energii relacji między ludźmi.

Jeżeli jesteś zainteresowany grywalizacją, skontaktuj się z nami!

E-mail : info@grywit.pl
Tel :+48 602 775 961 
www.grywit.pl