Gdzie realizowane są zadania w GrywITacji?

Gdzie realizowane są zadania w GrywITacji?

Chociaż GrywITacja to aplikacja mobilna nie zapominajmy gdzie tak naprawdę realizujemy w niej zadania przez co jest jeszcze bardziej skuteczna.

Chociaż aplikacje mobilne w większości kojarzą nam się jedynie z czasem spędzonym przed ekranem telefonu w przypadku GrywITacji jest inaczej. Zadania które realizują uczestnicy gry wykonywane są w świecie rzeczywistym, w realnym czasie. Dzięki temu nie spędza się wiele czasu przed telefonem czy monitorem, a w każdej chwili mamy stały podgląd to co udało się zrobić, sprawdzić ranking indywidualny czy drużynowy, łatwiej pamiętać o tym, że mamy coś do zrobienia. To samo dotyczy osób weryfikujących zadania. Są to osoby z “krwi i kości” tak samo jak uczestnicy dzięki czemu nie mamy poczucia oceniania przez maszynę.

Zadania realizowane w rzeczywistości dzięki GrywITacji potwierdzane są w sposób prosty i na wiele sposób, ułatwia to realną komunikację i odciąża pracowników ze skomplikowanych operacji potwierdzania swoich dokonań.

GrywITacja to przede wszystkim wygodne i praktyczne wsparcie w zaangażowaniu pracowników które każdy może wdrożyć u siebie w firmie.

Przetestuj ją sam pobierając aplikację z Google Play lub z App Store!

grywitacja-grywit-zaangażowanie-pracowników