FRIDAY CASE STUDY#9 _ Meeting

FRIDAY CASE STUDY#9 _ Meeting

Meeting to gra stworzona dla firmy eventowej na potrzeby targów i konferencji.

Celem gry jest zwiększenie uczestnictwa osób biorących udział w targach czy w konferencji. Aplikacja pokazuje jakie stoiska masz odwiedzić i jakie zadania masz tam do zrobienia. Za ich poprawne wykonanie otrzymujesz punkty. Zadania są szybkie w wykonaniu, pomagają zapamiętać co oferuje dana firma wystawiona na targach czy konferencji. Aplikacja pomaga zbudować pozytywne emocje wśród osób odwiedzających stoiska. Finałowe zadanie umieściliśmy na sam koniec wydarzenia, dzięki czemu znacznie większa liczba osób uczestniczy w wydarzeniu do samego końca. Im więcej stanowisk odwiedzisz tym więcej punktów zdobywasz, więc wskaźnik odwiedzin stanowisk znacznie wzrasta po zastosowaniu naszej gry.

W grze są też zadania związane z networkingiem uczestników konferencji.

Oprócz tego , że gra może być dla uczestników konferencji, można też użyć drugiej wersji naszej gry – dla firm, które wystawiają się na targach i konferencjach. Jako organizator masz pewność, że firmy wykonają wszelkie niezbędne zadania wymagane przez organizatora.

Organizujesz targi lub konferencje? A może Twoja firma bierze udział w takich wydarzeniach i chcesz aby osoby odwiedzające Twoje stanowisko miały unikalne wrażenia po wizycie u Ciebie? W takim razie gra „Meeting” jest dla Ciebie.