FRIDAY CASE STUDY#4 _ Sukcesja

FRIDAY CASE STUDY#4 _ Sukcesja

Awans pracownika to duży sukces, który cieszy pracodawców ponieważ świadczy o zaangażowaniu pracownika w to co robi. Mimo to za taką decyzją stoi wiele pytań od strony działu personalnego, HR i samych pracowników – zaczynając od pytania kto mnie zastąpi po moim awansie? Naprzeciw tym wyzwaniom stworzyliśmy grę wspierającą proces awansowania – Sukcesja!

Sukcesja dostosowując się do potrzeb firmy i stanowiska na które ma awansować zawiera zadania które sprawdzają umiejętności, wiedzę, talenty i kompetencje kandydatów na awans. Dzięki nim pracodawca lepiej poznaje osobowość kandydatów, ich zdolności liderskie i przywódcze.

Dodatkowym atutem gry jest możliwość dołączania do części zadań załączników takich jak zdjęcia, pliki tekstowe i komentarze, a także weryfikowanie ich przez arbitra którym nie jest automat ale autentyczna osoba której powierzymy to zadanie.

Sukcesja ułatwia komunikację, eliminuje konieczność przesyłania plików i dyspozycji zadań poprzez maile, sprawia, że lepiej pamiętamy o tym co mamy zrobić i pozwala na monitorowanie własnych postępów, co w niesamowity sposób daje uczestnikom automotywację do działania!