FRIDAY CASE STUDY#11 _ Przed zatrudnieniem

FRIDAY CASE STUDY#11 _ Przed zatrudnieniem

Czas od dnia kiedy otrzymujemy informację o zatrudnieniu do momentu pierwszego dnia w pracy to okres, w którym dużo czasu zajmują tematy formalne i nie raz zdarza się zatracić zaangażowanie naszego kandydata do pracy. Co zrobić żeby zapobiec tej sytuacji? Wykorzystać grę Do pierwszego dnia pracy!

Gra została stworzona dla firmy z branży automotive. Jest prosta w obsłudze, przejrzysta i nie wymaga od nowo przyjętego pracownika żadnej inwestycji poza aktywacją konta poprzez link który przychodzi mailem. Mamy kilka obszarów: dokumenty, ludzie, szkolenia czy wartości. Dzięki notyfikacjom uczestnik na bieżąco otrzyma informację o nowościach. To jednak nie jedyny pomocny aspekt stworzonej przez nas gry. Dzięki funkcji dodawania załączników i komentarzy w wielu zadaniach uczestnik ma możliwość komunikacji z osobą lub osobami nadzorującymi wszystkie procesy przed pierwszym dniem pracy.

Gra ta to także dobra okazja do zdobycia feedbacku przez pracodawcę na temat działań przed pierwszym dniem zatrudnienia. Nowy pracownik może powiedzieć co było dla niego trudne, czy ma więcej pytań oraz czego brakowało mu w zaplanowanym czasie do pierwszego dnia pracy.

Gra zawsze dostosowywana jest do potrzeb pracodawcy. W zależności od jego preferencji dodawana jest grafika, zadania a nawet fabuła gry!