Event HOT RACE prowadzony przez GrywIT

Event HOT RACE prowadzony przez GrywIT

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność jako firma GrywIT – grywalizacja w HR i biznesie zajmująca się grywalizacją, poprowadzić event integracyjny dla jednej z trójmiejskich firm informatycznych.

Z tej okazji stworzyliśmy grę “HOT RACE”. W naszej aplikacji nawiązywaliśmy do głównej atrakcji wieczoru czyli wyścigi gokartów. Zabawa polegała na 4 stacjach, natomiast uczestnicy zostali podzieleni na 6 grup. Każda grupa wymyśliła swoją unikatową nazwę, więc już od początku naszego spotkania mieli okazję do inwencji twórczej i rozruszania swojej wyobraźni przed misjami, które czekały na kolejnych stanowiskach. Uczestnicy dostali dostęp do systemu, na którym znajduje się platforma grywalizacyjna poprzez telefony komórkowe. Aplikacja “HOT RACE” pozwalała kontrolować ilości zdobytych punktów czy ile jeszcze można wywalczyć, a także sprawdzić, na którym stanowisku znajduje się dana grupa i jaki wynik w danym momencie mają pozostałe grupy.

Uczestnicy oprócz mobilnej aplikacji, dostali również specjalnie przygotowane pod imprezę mapki. Według których powinni poruszać się między stanowiskami, udało nam się przez to zapełnić czas dla pracowników na maksimum.

Po podliczeniu wszystkich punktów,  w skład których wchodziły zadania z 4 stacji, wyścigi gokartów-grupowy czas, a także escepa room. Mieliśmy przygotowaną misję specjalną dla grup, które miały remis. Na kolacji pracowników po zabawie w Gdańskim Stadionie Energa, zostały wręczone nagrody indywidualne jak i dla grup, które zajęły miejsce na podium.

Jesteśmy zachwyceni z pochlebnych opinii i docenienia naszej pracy przez uczestników przyjęcia, które otrzymaliśmy w zwrotnej wiadomości  po bankiecie.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem grywalizacji podczas eventów w swojej firmie. Zapewnimy Ci profesjonalną opiekę w trakcie imprezy, tworzymy indywidualne projekty pod motyw przewodni, każdy drobny szczegół jest dopracowujemy na najwyższym poziomie.

Zapraszam do kontaktu.