Escape room w Twojej firmie – GrywIT Anna Jankowiak

Escape room w Twojej firmie – GrywIT Anna Jankowiak

Kolejne spotkanie rekrutacyjne, które było identyczne jak 50 wcześniejszych. A może żmudne i nieciekawe wprowadzanie nowych pracowników? Escape room pomoże Ci przełamać rutynę w Twojej firmie!

Czy kolejny raz zadajesz na spotkaniu rekrutacyjnym zestaw tych samych pytań kandydatowi ubiegającemu się o pracę? Czas na zmianę! Kto powiedział, że rekrutacje czy wdrażanie nowych pracowników do firmy muszą być nudne? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, która wprowadzi innowacyjny sposób pracy w Twojej firmie. Bazując na nowych trendach stworzyliśmy escape room w formie gry dla pracowników.

REKRUTACJA 

Opracowaliśmy innowacyjny sposób rekrutacji pracowników. Nasza aplikacja pomoże zwiększyć efektywność procesu rekrutacji, pozwoli wyłapać najlepszych kandydatów, a także pokaże, że praca w naszej firmie jest ciekawa. Wprowadzenie escape room w rekrutacji pomoże poznać mocne i słabe strony kandydatów poprzez odpowiednio dobrane zadania. Taka rekrutacja zostanie zapamiętana przez każdego.

ONBOARDING

Escape room można także wykorzystać przy wdrażaniu nowych pracowników do organizacji. Wprowadzanie nowych osób, może być ciekawym doświadczeniem, a dodatkowa motywacja płynąca z zastosowania grywalizacji wzmacnia te pozytywne odczucia.

Grywalizacja czy escape room bazują na przyjemności, jaka płynie z pokonywania kolejnych wyzwań przez uczestników. Odbywa się to nie tylko poprzez rywalizację, ale w dużej mierze poprzez współpracę z innymi graczami.

Escape room może się sprawdzić także w innych obszarach w Twojej firmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z GrywIT w zakresie escape room w swojej firmie, skontaktuj się z nami!

E-mail : info@grywit.pl
Tel :+48 602 775 961 
www.grywit.pl