Dzień Gościa BNI

Dzień Gościa BNI

Natalia Świdroń – Business Development Manager z GrywIT – wzięła udział w Dniu Gościa, organizowanym przez grupę BNI Wizja.

Jej gościem był Tomasz Klajbor prezes Innokrea – firmy informatycznej ukierunkowanej na dostarczaniu optymalnych rozwiązań dla klientów.

Tematem przewodnim spotkania było działanie B2B, a więc transakcje między-biznesowe. Uczestnicy nabywali cenną wiedzę z takich zagadnień, jak skuteczne używanie rekomendacji do poszerzania kręgu klientów czy ekspansję biznesu na arenę ogólnokrajową, a nawet międzynarodową. Była to także świetna okazja do networkingu; jak na spotkanie BNI przystało, każdy przedsiębiorca mógł zaprezentować swój biznes podczas krótkiej prezentacji i otrzymać cenne informacje o działalności pozostałej setki uczestników. Dodatkową atrakcją było wspólne śniadanie przy inspirujących rozmowach.

Cieszymy się, że zarówno Natalia jak i Tomasz mieli szansę uczestniczyć w spotkaniu i czerpać pełnymi garściami z atutów w postaci nowej wiedzy i kontaktów, które dzięki niemu uzyskali.