Case study #3 – Wyprawa na zaginiony ląd

Case study #3 – Wyprawa na zaginiony ląd

Praca managera to przygoda pełna wyzwań związanych z realizacją nowych zadań i zarządzaniem zespołem. Manager jest dla swojego zespołu jak kapitan statku podróżującego do kolejnego celu na mapie. Jest nie tylko osobą która zarządza swoją załogą, ale także taką która daje wsparcie i poczucie jedności w niełatwych sytuacjach. Dlatego nie jest przypadkiem, że w grze przeznaczonej na rozwój talentów i umiejętności managerów, osią fabularną jest piracka podróż w kierunku nieznanego lądu!

Wyprawa na zaginiony ląd to gra stworzona dla rocznego programu talentowego dla kadry managerskiej. Celem jest wsparcie managerów w zarządzaniu zespołami. Unikalną wartość jaką daliśmy w porównaniu do innych programów talentowych jest to, że my nie tylko dostarczamy wiedzę, ale także zapewniamy nabywanie właściwych nawyków przez managerów nie tyle w samej aplikacji, ale w realnym zarządzaniu zespołem.

Jest to przykład gry, w której zastosowano fabułę, która już od początku gry buduje emocje naszych uczestników. Fabuła „Wyprawa na zaginiony ląd” nawiązuje pośrednio do „Piratów z Karaibów”.

 

Zobacz jak GrywITacja działa w praktyce!