Anna Jankowiak panelistką podczas warsztatów na Giełdzie Papierów Wartościowych

Właścicielka GrywIT – Anna Jankowiak – podczas wydarzenia Finanse na cyfrowe czasy. Digital CFO odbywającego się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie poprowadzi warsztaty z grywalizacji połączone z pokazem najnowszej aplikacji angażującej pracowników – GrywITacja.

Finanse na cyfrowe czasy. Digital CFO to konferencja podczas której uczestnicy skupią się na czterech tematach Procesy i automatyzacja – dział finansowy jako ogniwo tworzenia wartości dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy. Automatyzacja i robotyzacja procesów – warunki sukcesu. Nowy układ interesów w organizacji, współpraca biznesu, IT i dostawców zewnętrznych. Wprowadzenie poprowadzi Marcin Motel (UiPath).

Kiedy ma sens tworzenie w grupie Centrum Usług Wspólnych, a kiedy nie należy tego robić? – rozmowę poprowadzi Bartosz Radziszewski (Business Dialog), Mariusz Szałaj (4synchronicity), Konrad Marchlewski (Grupa Atlas).

Wartość i podatki w gospodarce cyfrowej – powstawanie wartości w gospodarce tradycyjnej i cyfrowej. Wyzwanie dla systemów podatkowych. Kilka podejść do problemu w Unii Europejskiej i w Polsce. Wnioski z dyskusji w Klubie Dyrektorów Finansowych “Dialog”. Wprowadzenie poprowadzi mec. Jarosław Bieroński (Kancelaria Sołtysiński Kawecki Szlęzak).

A jednak…. człowiek! – jak zawsze w historii, im bardziej próbowano unieważnić i ograniczyć rolę człowieka w gospodarowaniu, tym okazywała się ona ważniejsza. Jak odbywa się to tym razem? Jak zmienia się miejsce pracy, rola człowieka, i czy to jest sprawa CFO? Wprowadzenie poprowadzi dr Marek Szelągowski (IBS PAN).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji i zainteresowanych warsztatami zapraszamy tutaj.