Anna Jankowiak na konferencji ReQuest

Anna Jankowiak na konferencji ReQuest

Już 4 października Anna Jankowiak będzię jednym z prelegentów na konferencji ReQuest w Hotelu Boss w Warszawie.

Prelekcja “Zagraj w zaangażowanie” która zostanie poprowadzona na konferencji odbędzie się w godzinach od 14.35 do godziny 15.10.  Podczas wykładu uczestnicy nie tylko dowiedzą się więcej o grywalizacji, ale będą także mieli okazję sami zbudować koncepcję gry.

Konferencja ReQuest przeznaczona jest dla osób zaangażowanych w szeroko pojęty obszar analizy biznesowej i systemowej w IT. Jako nowy produkt na polskim rynku skupia się na tworzeniu konferencji powołanych z myślą o analitykach i realizowanych przez analityków. Jak sami o sobie piszą “Naszym celem jest zbudowanie społeczności skupionej wokół tematyki analizy, wymagań i potrzeb biznesowych; społeczności, która będzie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowego wymiaru analizy – dziedziny innowacyjnej i interdyscyplinarnej, skutecznie przekuwającej potrzeby biznesowe na skuteczne i nowatorskie rozwiązania. Chcemy łączyć wiedzę i doświadczenia z różnych obszarów i dyscyplin, by rozszerzać kompetencje i możliwości analityków. Chcemy zachęcać do zadawania pytań, dyskusji i zejścia z utartych ścieżek w kierunku alternatywnych możliwości”

Więcej na temat konferencji znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy zapisali się na konferencję, a tych którzy nie zdążyli tego zrobić, na kolejne edycje i inne wydarzenia w których uczestniczy GrywIT!